November 2018
dag activiteit
ma 5 Orde van de speelplaats
Antigone 5HUWEa
Atrium 1WISTa
Beukenhof 3TO
Instuif 4HUWEb 
di 6 Klimaatdag 
  5ONRE en nieuwe lln 6ONRE/ Info Huis van De Sint/ 20u00-22u00 
  namiddag vanaf 13.10 uur / SLB-workshop 'Talentontdekking' door KdG Hogeschool /
6BEa+SETA: in Forum
6BEb+BOIN+COME: in Andromeda
6TOa+b: in Boswilg
 
  OPTIE 7 en 8/ 1 A (alle klassen)/ interactieve sessie rond media-wijsheid/ lesgever de hr. Spilliaert 
  3+4: 2LA-GRLA-TABE-WIST-WITA: sessie "mediawijsheid" 
  12.10 - 13 uur / kernteam 100-dagen + klasverantwoordelijken / vergadering 'scripts' / Agora 
wo 7 6 TSO / Fort Van Breendonk/ 8u30-12u30 
  7GERE/ Generale repetitie Sint in de Piste/ 19u00-23u00 
  MOEV/Badminton enkel / OLVP 
  1WISTa (3+4): bezoek aan de bib 
  Geografie Olympiade /ronde 1 / 13u00 
vr 9 8.25-16.00/ werkbezoek plantentuin Meise/ 1 B a en b, BVL a en b 
  6ASO / ganse dag / workshops in kader van studiekeuze HO / stadscampus Univ. Antwerpen /
8.00 uur afspraak station (trein 8.26 uur) en terug in Sint-Niklaas om 15.34 uur  
zo 11 Erasmus+ Skills4Life uitwisseling in Slovenië: dag 1 (tot en met za 17/11)
Jens Christiaens 5TO
Margiet De Smet 5ECMT
Oliwia Malinowski 5ECMT
Tanse Reyns 4WE
Loeka Vlaeminck 6HUWEa
Ines Boekxstaens 6HUWEa 
ma 12 8.30 - 12.05/eerste inenting vaccin tegen HPV-virus meisjes eerstes/ Forum 
  Orde van de speelplaats
Antigone 5HUWEb
Atrium 1WISTb
Beukenhof 3WE
Instuif 4LA 
  Erasmus+ Skills4Life uitwisseling in Slovenië: dag 2 (tot en met za 17/11)
Jens Christiaens 5TO
Margiet De Smet 5ECMT
Oliwia Malinowski 5ECMT
Tanse Reyns 4WE
Loeka Vlaeminck 6HUWEa
Ines Boekxstaens 6HUWEa 
di 13 10:25/ Antigone/ English play / tweedes A-stroom 
  13:20- 14.30/ Antigone/ English Play/ 3 ASO, BETA en TO 
  dag van de thermostatische kranen 
  Erasmus+ Skills4Life uitwisseling in Slovenië: dag 3 (tot en met za 17/11)
Jens Christiaens 5TO
Margiet De Smet 5ECMT
Oliwia Malinowski 5ECMT
Tanse Reyns 4WE
Loeka Vlaeminck 6HUWEa
Ines Boekxstaens 6HUWEa 
wo 14 5ONRE / Dag Van de Sint/ centrum St- Niklaas/ 11u20-18u30 
  MOEV/ Dans recreatief/OLVP 
  Erasmus+ Skills4Life uitwisseling in Slovenië: dag 4 (tot en met za 17/11)
Jens Christiaens 5TO
Margiet De Smet 5ECMT
Oliwia Malinowski 5ECMT
Tanse Reyns 4WE
Loeka Vlaeminck 6HUWEa
Ines Boekxstaens 6HUWEa 
  Chemie Olympiade /ronde 1 / 13UOO 
do 15 10.15 uur - 12.05 uur / 6de en 7de jaar / filmforum / Antigone (einde lessen 9.55 uur)

13.50 uur - 15.40 uur / 5de jaar/ filmforum / Antigone (einde lessen 13.30 uur) 
  Erasmus+ Skills4Life uitwisseling in Slovenië: dag 5 (tot en met za 17/11)
Jens Christiaens 5TO
Margiet De Smet 5ECMT
Oliwia Malinowski 5ECMT
Tanse Reyns 4WE
Loeka Vlaeminck 6HUWEa
Ines Boekxstaens 6HUWEa 
vr 16 7GERE/ Generale repetitie/Sint In de Piste/19u00-23u00 
  Erasmus+ Skills4Life uitwisseling in Slovenië: dag 6 (tot en met za 17/11)
Jens Christiaens 5TO
Margiet De Smet 5ECMT
Oliwia Malinowski 5ECMT
Tanse Reyns 4WE
Loeka Vlaeminck 6HUWEa
Ines Boekxstaens 6HUWEa 
  6ONRE / promotie acts pietenproject /8u45-12u45 / lagere scholen Sint-Niklaas 
za 17 5ONRE/observatie circus/ Grote Markt/10u00-13u00 
  Erasmus+ Skills4Life uitwisseling in Slovenië: dag 7 (tot en met za 17/11)
Jens Christiaens 5TO
Margiet De Smet 5ECMT
Oliwia Malinowski 5ECMT
Tanse Reyns 4WE
Loeka Vlaeminck 6HUWEa
Ines Boekxstaens 6HUWEa 
ma 19 Orde van de speelplaats
Antigone 5MTWE-SETA
Atrium 1WITAa
Beukenhof 3HUWEa
Instuif 4TOa 
di 20 6TO / Hotelbezoeken Gent / 13u00-18u24 
wo 21 5 en 6 ONRE/ Libelle Winterfair/ Mechelen / 7u10-19u00 / Dag 1 
  OLVP-naamfeest 
  voormiddag/ zaal Forum/ inenting tegen HPV-virus/ meisjes eerste jaar 
do 22 5 en 6 ONRE/ Libelle Winterfair/ Mechelen / 7u10-19u00 / Dag 2 
  7GERE/ rondleiding podiumtechnieken Sint in de Piste/ 13u00-16u00 
vr 23 5 en 6 ONRE/ Libelle Winterfair/ Mechelen / 7u10-19u00 / Dag 3 
ma 26 12u10-13u: Vergadering kernteam 100 dagen 
  Orde van de speelplaats
Antigone 5OFRE
Atrium 1WITAb
Beukenhof 3HUWEb
Instuif 4SP 
di 27 6ONRE/ GP Project inrichten en decoreren zaal voor pietenanimatie/ Bibliotheek/ 13u00-16u00 
  7GERE /sponsoring GIPshow/namiddag 
wo 28 6ONRE/ GP Pietenproject in de bib/Bibliotheek/ 10u30-18u00 
do 29 5ONRE ( 5 LLN) / Sintfeest St Franciscus en OLVP Watermolendreef/hele dag 
  Nederlandse studenten geven les het zesde en zevende lesuur in 2 BVLa, 2 BVLb, 3 OFRE en 4 OFRE. 
vr 30 Rapport 3: voor alle graden 
  5 ONRE / Sintfeest (11lln) St Franciscus / OLVP Watermolendreef en Plezantstraat/Broederschool 
  Sintfeest OLVP 17u00