Oktober 2017
dag activiteit
ma 2 Pedagogische studiedag - leerlingen lesvrij 
di 3 8-18 u / werkbezoek Luik/5+6 MT
begeleiders DELV en BOSE 
  Orde van de speelplaats
Antigone 6SP
Atrium 1TAc
Beukenhof 3HUWEa
Instuif 4GRLA-LA 
wo 4 hele dag / 5ONRE, 6ONRE / outdoor driedaagse / Ardennen (1/3) 
  Kennismakingsavond ouderraad / zaal Forum / 20 u. 
  namiddag/ SVS voetbal 4-4/ white boys sint-niklaas 
  namiddag/ SVS volleybal competitie cadetten/ OLVP 
  8:30 med.onderzoek 3 WE b en 3 EC 5 
do 5 hele dag / 5ONRE, 6ONRE / outdoor driedaagse / Ardennen (2/3) 
  DAG VAN DE LERAAR
SAVED BY THE BELL DAG 
  PROMOTIE Sport Na School materiaal van 12u30-13u10 voor alle leerlingen/ infostand speelplaats Antigone 
  Gastspreker cruises / 5 en 6 TO / Boswilg / ANTM en YZEE / 6de en 7de lesuur 
vr 6 hele dag / 5ONRE, 6ONRE / outdoor driedaagse / Ardennen (3/3) 
  12.15/ Forum/ startvergadering leerlingenraad 
  6TO / Sollicitatietraining ( 10 min/lln) / VCAR / 9u00-12u10/ Eldorado 
za 7 Loule, Portugal/Erasmus+-uitwisseling dag 1 (BERS/DBEW/WILF)

Nienke Vande Wiel 6MTWe
Jarne VanOvermeiren 6TO
Joachim Vandenhole 6LaWi6
Kaat Verbelen -6HUWEb
Frederik Heyse 6LAWE
Lotte Vermoesen 6HUWEb
Desirée Corrijn 6GRWI8
Anton Dierick 6 LAWI6
Hanne De Sutter 6 HUWEb
 
zo 8 Loule, Portugal/Erasmus+-uitwisseling dag 2 
ma 9 Loule, Portugal/Erasmus+-uitwisseling dag 3 
  Orde van de speelplaats
Antigone 6SETA-ONRE
Atrium 1WISTa
Beukenhof 3HUWEb
Instuif 4HUWEa 
  Vormingsdag MOS / De casino / 9u30-16u00
Lotte Vermoesen
Lena Soetens
Chikike Vanilson
Morgane De Groep
Phoebe-Shania Verheyden
Steve Evans
Olivia Selis
Cedric Kerst
Thi Manoic Depeels
Arno Coppens  
di 10 verkeersweek/ OLVP Voormiddag/ grote markt Sint-Niklaas
1e jaar: de dode hoek van vrachtwagens oefening
2e jaar: busevacuatie-oefening 
  Loule, Portugal/Erasmus+-uitwisseling dag 4 
wo 11 lesvrije klassenradendag
SODA klassenraad 2de en 3de graad TSO/BSO 
  Loule, Portugal/Erasmus+-uitwisseling dag 5 
  namiddag/ SVS Survival Trophy scholieren/ Blaarmeersen Gent 
do 12 hele dag/3 TO/ werkbezoek Kust/ dag één 
  Loule, Portugal/Erasmus+-uitwisseling dag 6 
vr 13 hele dag/ 3 TO/ werkbezoek kust/ dag twee 
  Attituderapport voor 1ste graad
SODA rapport 1 voor 2de en 3de graad TSO/BSO 
  Loule, Portugal/Erasmus+-uitwisseling dag 7 
  6+7 / 5 ASO-TSO-BSO / Voorstelling " Fractie van een seconde" / Antigone 
za 14 Loule, Portugal/Erasmus+-uitwisseling dag 8 
ma 16 Orde van de speelplaats
Antigone 6OFRE
Atrium 1WISTb
Beukenhof 3OFRE
Instuif 4HUWEb-WE 
  OLVP for life - voetbalmatch leerlingen>
di 17 Hele dag / 5ASO / rally i.k.v. geschiedenis / Antwerpen 
  OLVP for life - workshop breien 
  Frimout: 12.30u workshop breien 
  1+2 / 6WEWI6+6WEWI8 / SLB-sessie door CLB / Andromeda: tablet meebrengen 
  3+4 / 6SP / SLB-sessie door CLB / Anatevka: tablet meebrengen 
wo 18 3+4 / 6HUWEa / SLB-sessie door CLB / Anatevka: tablet meebrengen 
do 19 Afnemen enquêtes over klanttevredenheid voor seniorenraad 
vr 20 8.30u medisch onderzoek 3BEb + 3BETA 
  DAG VAN DE JEUGDBEWEGING
10.10 Foto van alle lln. in jeugdbewegingsuniform (piste) 
  Leerlingenraad / brainstoming stressfactor 18-19/ Pluto/12u15 
  Frimout: 12.30u 2e workshop breien 
za 21 5ONRE / 13.00 - 19 u. / animatie in kinderdorp Levensloop 
zo 22 5ONRE / 10.00 - 15 u. / animatie in kinderdorp Levensloop 
ma 23 12u10 tot 13u: vergadering kernteam 100 dagen 
  Forum : leerlingenraad : groenproject 12u15-13u00 
  werkbezoek Hoge Veluwe/ 4 TO/ dag 1/ VERJ YZEE DCAS
vertrek 7 u 15 op school  
  Orde van de speelplaats
Antigone 6LAMT-LAWE-LAWI6-8-MTWE-MTWI
Atrium 1WITAa
Beukenhof 3SP
Instuif 4OFRE 
  Toneel Cicero- Tinnenpotstrat, Gent / VELA: 6 GRWI,6LAWI,6LAWE,6LAMT/ 20.00-22.30 
  1+2 / 6BEb+BOIN / SLB-sessie door CLB / Hagebeuk: tablet meebrengen 
  3+4 / 6BEa / SLB-sessie door CLB / Anatevka: tablet meebrengen 
  Bezoek vredegerecht en Politierechtbank / 6SETA:DSMK/ 8U40-10u15 
di 24 werkbezoek Hoge Veluwe/ 4 TO/ dag 2/ VERJ en YZEE en DCAS
aankomst 18u00 op school  
  8.30u medisch onderzoek 3GRLA + 3LA 
  5ONRE + nieuwe lln 6 ONRE / BRAG/ Salons voor Schone kunsten - infoavond Huis van de Sint /20u00-22u00 
  1+2 / 6ECMT+LAMT / SLB-sessie door CLB / Auditorium: tablet meebrengen 
  3+4 / 6GRWI6+6GRWI8+6LAWI6+6LAWI8+6LAWE+
6ECWI+6MTWE+6MTWI / SLB-sessie door CLB / Anatevka: tablet meebrengen 
wo 25 namiddag/ SVS veldloop provinciaal/ Zwijnaarde 
  1+2 / 6COME+6SETA / SLB-sessie door CLB / Da Vinci 
  3+4 / 6TO / SLB-sessie door CLB / Boswilg+Eglantier 
do 26 19u30: SLB infoavond voor ouders van 6de jaar ASO/TSO 
  OLVP for life - pumpkin carving - instuif - jaren 1, 2, 3 
  vaccinaties namiddag 
vr 27 8.30-15.40 uur / zesdes ASO/ Bezinningsdag: "Leven als christen in deze wereld"
Voormiddag : Film en getuigenis
Namiddag : sprekers
DCAN en CAPT  
  Rapport 2 voor alle jaren 
  OLVP for life - pumpkin carving - instuif