Januari 2019
dag activiteit
wo 2 9u-12u: School open 
di 8 6TO / Workshop ' Met alle Chinezen'-HOWEST- Kortrijk  
wo 9 MOEV/ Zwemmen provinciaal/Sinbad 
  10.20-11.10/ intro-les ivm inspiratiedag stad/ 2 TABE a/ eigen klas Gandalf 
  8.30-9.20/ intro-les ivm inspiratiedag stad/ 3 OFRE/ eigen klas 
  11.10-12.00/ intro-les ivm inspiratiedag stad/ 5 HUWE a/ eigen klas 
  Refter 2: oogtest CLB 1e jaar-niet 1B 
do 10 16u-20u: Oudercontact voor vakleraars. 
  5 ONRE en 6ONRE/ Begeleiding Danone Nations Cup/Stekene/ 8u00-17u00 
vr 11 8.30 u ./ med.onderzoek 3 SP/ CLB Ankerstraat 
  6 ASO/TSO/ONRE / 7 BUSU -Toneel " Ik ben iemand/niemand " - 6de en 7de lesuur /Antigone 
  7GERE /Receptie Katholiek Onderwijs Vlaanderen / 11u20-19u00 
ma 14 Vergadering kernteam 100 dagen 12u15 
  5ASO/ bezinning- zingeving/ hele dag  
  6ONRE/ startvergadering VL@sproject/ Ons Huis Schoolstraat/ 8u30-19u00 
  7 GERE wintersportstage 
  1TAa (1+2+3): bezoek aan de bib 
  Orde van de speelplaats
Antigone 5TOa
Atrium 1TAa
Beukenhof 3SP
Instuif 4WE 
di 15 7 GERE wintersportstage 
  6HUWE a en b / Dhr. Guislainmuseum / Gent 8u15-16u30 
wo 16 7 GERE wintersportstage 
  Frimout: 12.30 u. instaptoets CW-GW 
  Eerste ronde van de Wiskunde Olympiade.
Start 11u30, einde 14u30 
  Refter 2: oogtest CLB 1e jaar-niet 1B 
do 17 6ASO en TSO / SID IN Gent / vertrek 12u45 Spoorweglaan - terug op school rond 16u00 
  7 GERE wintersportstage 
  8.30-12.05/ werkbezoek STEM St-Niklaas/ 1 B a en b 
vr 18 8.30 u ./ med.onderzoek 3WE / CLB Ankerstraat 
  7 Gere wintersportstage 
  5 en 6ONRE / Spelbegeleiding/ voormiddag / De Ster 
za 19 7 GERE wintersportstage 
zo 20 7 GERE wintersportstage 
ma 21 16u: Personeelsverzameling 
  13.00- 15.30/ archeo-workshop STEM Sint-Niklaas/ 1 WIST b 
  7 GERE winterspsortstage 
  5TSO / Bezinning relationele vorming ' Met liefs' / 8u30-15u40 
  Orde van de speelplaats
Antigone 5TOb
Atrium 2TABEa
Beukenhof 3EC4-5
Instuif 4BEa  
di 22 Uiteenzetting over gameverslaving door Matthias De Wilde
8u45 - 9u45: 3de jaar
10u30 - 11u30: 5de jaar
13u20 - 14u20: 6de en 7de jaar 
  13.00- 15.30/ archeo-workshop STEM Sint-Niklaas/1 WIST a 
  6TO/ Belevingsdagen Thomas More-Mechelen / 08u-14u35 
  Overleg leerlingenraad 4 ladenmodel / Agora/ 12.10-13.00 
wo 23 MOEV/ Squash/Jasmijn 
  08.30- 11.00 u/ archeo-workshop STEM Sint-Niklaas/ 1 LA 
  Fysica olympiade / ronde 1 / 13U00 
  Refter 2: oogtest CLB 1e jaar-niet 1B 
do 24 08.30-11.00 u/ archeo-workshop STEM Sint-Niklaas/ 1 TA b 
  13.00- 15.30/ archeo-workshop STEM Sint-Niklaas/ 1 WITA a 
  8.30-12.00/ inspiratiedag stad en jeugd/ OLVP antigone en mensa+cafetaria/ 2 TABE a + 3 OFRE + 5 HUWE a 
  Leerlingenraad/ Sybilla/ 12.10-13.00 
vr 25 8.30 u ./ med.onderzoek 3 HUWE a/ CLB Ankerstraat 
  13.00- 15.30/ archeo-workshop STEM Sint-Niklaas/ 1 WITA b 
  7BUSU / ondernemer voor de klas / vlajo/ 5de en 6de lesuur  
  Vlaamse Scholieren Koepel /Kortrijk / Hele dag
Ruben van Lokeren
Irem Celik
Lotte Meesters
Anastasia Maris
Anne Sophie Reggers
Frauke Walez 
  leerlingenraad / Agora / 12.00-13.10 
  6ONRE/ ACtionbound voor Senioeren / stadskern/ lesuur 1 en 2  
ma 28 Orde van de speelplaats
Antigone 5WEWI6
Atrium 2TABEb
Beukenhof 3LA-GRLA
Instuif 4BEb  
  STEM olympiade in les techniek of STEM (eerste graad A-stroom) 
di 29 Antigone 7de-8ste lesuur: 6de klassieke: speech 
  13.00- 15.30/ archeo-workshop STEM Sint-Niklaas/1 WITA c 
  STEM olympiade in les techniek of STEM (eerste graad A-stroom) 
wo 30 MOEV/Volleybal 3on3/OLVP 
  Biologie Olympiade / Ronde 1/ 13u00 
  08.30- 11.00 u/ archeo-workshop STEM Sint-Niklaas/ 1 TA a 
  7BUSU / Eerste hulp bij afstuderen / 8u30-11u15 
  6ONRE en 7GERE/ werking asielcentrum /13u00-16u00 
  STEM olympiade in les techniek of STEM (eerste graad A-stroom) 
do 31 Antigone: Voormiddag: toneel "Harde Noten"- 2e jaar
Antigone: Namiddag: toneel "Like Teenage Mutants" - 1e jaar 
  8.30- 17.00/ Wilrijk ski-hal/ werkbezoek recreatiesportbedrijf/ 3TO + 5 SP+ 6SP+ 5 ONRE+ 6 ONRE 
  STEM olympiade in les techniek of STEM (eerste graad A-stroom)